• Eesti keeles

Eskalaator Otis 508 NCE (ärikeskkondades kasutamiseks)

Ärikeskkonna jaoks konstrueeritud eskalaator peab vastama teatavatele ärikeskkonna kriteeriumitele. Selline eskalaator peab olema ökonoomne, vaikne ja sujuva liikumisega. Otis 508 NCE on ärikeskkondade jaoks konstrueeritud eskalaator. Selle võib paigaldada kaubamajadesse, ostukeskustesse, hotellidesse ja büroohoonetesse.

Otis NCE pakub igapäevasel kasutamisel kõrgeimat turvataset ja vastab ülemaailmsetele kõrgeimatele ohutusstandarditele. Astmete jäikuse tagab monoliitne valatud alumiiniumist astmekonstruktsioon ning kriitilist tähtsust omav astme ja äärise vaheline pilu pole mitte ainult püsiva suurusega, vaid standardis EN115 ettenähtust väiksem. Mis puutub ohutusse, siis Otis 508 NCE mitte ainult ei vasta EN115 nõuetele, vaid enamustel juhtudel ületab neid. Paindliku konstruktsiooni tagamiseks on saadaval erinevate kaldenurkade (30°/35°) ja astmelaiustega süsteeme (600 mm, 800 mm, 1000 mm).

Mugavus ja töökindlus on lahutamatult seotud komponentide kvaliteedi ja professionaalse montaažiga. Mõlemal juhul on Otis määranud kindlad ja kompromissitud standardid. Otis 508 NCE korral on iga tootmisetapp mõõdetav ja montaaž toimub range kontrolli all, kus iga operatsiooni täpsus peab rangelt vastama lubatud tolerantsidele.

Esteetiline välisilme

Saadaval on suur arv erinevaid konstruktiivseid valikuid, mis tagavad iga eskalaatori Otis 506 NCE ainulisuse. See omakorda annab võimaluse eskalaatori hõlpsaks sobitamiseks ehitise interjööriga.

  • Heledad käsipuud lakk-kattena mõjuva viimistlusega, mida saab valida kõikides värvitoonis.
  • Reelingud on läbipaistvast klaasist; valikuna pakume suitsuklaasi, pronksivärvi ja rohelist klaasi.
  • Saadaval on suures valikus erineva välisviimistlusega sõrestikukatteid nagu peegelpinnad, roostevaba teras ja marmor.
  • Lisavarustusse kuuluvad pidevalt või katkendlikult põlevad äärisevalgustused. Sellised võivad olla ka astmealused valgustused peale- ja mahaminekukohtades.
  • Unikaalsed pikendatud otsapostid muudavad eskalaatori elegantsemaks ja ohutumaks.

Selline esteetilisuse ja funktsionaalsuse kombineerimine näitab hoolikat mõttetööd, mida on tehtud Otis 508 NCE konstrueerimisel.

tagasi