• Eesti keeles

Gen2® Premier

Süsteem Gen2® Premier ühendab endas 21. sajandi tehnoloogia ja materjalid koos moodsale ühiskonnale omaste eesmärkidega, sh energiasäästlikkus, keskkonnakaitse, sõitjate ohutus ja mugavus, suurem kasulik ruum, sujuvad arhitektuursed profiilid ja aega säästev paigaldus.

Otise Gen2® Premier'i juures kasutatakse liftitehnoloogia kõige viimast olulisemat läbimurdetehnoloogiat – tavalised terastrossid on asendatud painduvate polüuretaaniga kaetud terasrihmadega.

Kasutades võrdselt innovatiivseid väiksema ja energiasäästlikuma masina kontseptsiooni ning madala müratasemega kontrollerit ja ajamit, viib see radikaalne uuendus liftisüsteemid uuele kaasaja tehnoloogiale vastavale tasemele.

Gen2® Premier süsteem on rohkem kui uute komponentide lihtne kogum. See on vertikaalses transpordis valitsevate põhimõtete kujutlusvõime piire kompiv arendustöö. Tulemuseks on täiesti revolutsiooniline süsteem, mis viib liftitehnoloogia järgmisele tasemele.

Gen2® Premier'i võib toota sõidukiirusega kuni 2,5 m/s, lift võib vedada koormusi 630–2500 kg ja omada tõusukõrgust kuni 90 m.

Lift1

Gen2® Lux

Liftisüsteem Gen2® Lux pakub Gen2® originaalsüsteemi sõidukvaliteeti koos lisanduva suure sõidukiirusega. Energeetiliselt efektiivne reduktorita püsimagnetiga (PM) masin on isoleeritud ja selle jaoks on oma mini-masinaruum, mis tagab erakordselt vaikse ja mugava sõitmise.

Gen2® Lux'i võib toota sõidukiirusega kuni 2,5 m/s, lift võib vedada koormusi 800–1600 kg ja omada tõusukõrgust kuni 150 m.

DOWNLOAD CENTRE

Gen2® Premier

Gen2® Lux

tagasi