• Eesti keeles

Gen2® Premier

Süsteem Gen2® Premier ühendab endas 21. sajandi tehnoloogia ja materjalid koos moodsale ühiskonnale omaste eesmärkidega, sh energiasäästlikkus, keskkonnakaitse, sõitjate ohutus ja mugavus, suurem kasulik ruum, sujuvad arhitektuursed profiilid ja aega säästev paigaldus

Otise Gen2® Premier'i juures kasutatakse liftitehnoloogia kõige viimast olulisemat läbimurdetehnoloogiat – tavalised terastrossid on asendatud painduvate polüuretaaniga kaetud terasrihmadega

Kasutades võrdselt innovatiivseid väiksema ja energiasäästlikuma masina kontseptsiooni ning madala müratasemega kontrollerit ja ajamit, viib see radikaalne uuendus liftisüsteemid uuele kaasaja tehnoloogiale vastavale tasemele.

Gen2® Premier süsteem on rohkem kui uute komponentide lihtne kogum. See on vertikaalses transpordis valitsevate põhimõtete kujutlusvõime piire kompiv arendustöö. Tulemuseks on täiesti revolutsiooniline süsteem, mis viib liftitehnoloogia järgmisele tasemele.

Gen2® Premier'i võib toota sõidukiirusega kuni 2,5 m/s, lift võib vedada koormusi 630–2500 kg ja omada tõusukõrgust kuni 90 m.

Lift1

Gen2® Comfort

Otise Gen2® Comfort'i unikaalne polüuretaaniga kaetud terasrihmaga ajamisüsteem kujutab endast kõrge efektiivsuse ja soodsa hinnaga lahendust, mis sobib ideaalselt elumajadele ja ärihoonetele.

Süsteem Gen2® Comfort annab arhitektidele suurema projekteerimisvabaduse ja ehitajatele hulgaliselt eeliseid, tagades kontrollitavama paigalduse ja minimaalse mõju ehitisele. Kinnisvaraarendajad ja omanikud võivad hoonet hallata märksa ökonoomsemalt ja saada kasu suuremast rendipinnast.

Gen2® Comfort'i võib toota sõidukiirusega kuni 1 m/s, lift võib vedada koormusi 320¬–1000 kg ja omada tõusukõrgust kuni 45 m.

Lift2

Gen2® Flex

Gen2® Flex on olemasoleva tooteseeria Gen2® laiendus ning pakub jätkuvalt silmapaistvat mugavust, töökindlust, ohutust ja keskkonnakaitset. Gen2 ® Flex on ette nähtud suuremale arvule sõitjatele. Kasutades konsoolkonstruktsiooni ja erinevaid kabiini mõõte, võime pakkuda lifte, mille kandevõime algab 2–8 inimesest.

Gen2® Flex'i võib toota sõidukiirusega kuni 1 m/s, lift võib vedada koormusi 180–630 kg ja omada tõusukõrgust kuni 45 m.

Lift3

DOWNLOAD CENTRE

Gen2® Premier

Gen2® Comfort

Gen2® Flex

Gen2® Bedlift

Gen2® Robusta

tagasi