• Eesti keeles

MUGAVUS

Mikroprotsessor tehnoloogia muudavad lifti omadusi. Lifti kasutajale tähendab see väiksemat ooteaega, lisamugavust ning usaldatavuse tõusu.

Vana lift on tihti rikkis. Reisijate ooteajad on pikad. Nende vigade kordumine teeb veelgi pahasemaks.

Vaikne uste toime

Uste korralik toimimine on tähtsaim lifti omadus. Vanad lifti uksed on tihti äkilised ja mürisevad, neil puuduvad turvaseadmed. Otis pakub erinevaid uste moderniseerimisvõimalusi, mis parandavad lifti töökindlust ning usaldatavust.

Tark juhtimine

Juhtimise süsteem on lifti "aju" mis koosneb neljast peakomponendist: juhtimiskeskus, ajami juhtimine, kabiini paiknemise jälgimine ning signalisatsioonisüsteemist. Juhul kui vana lifti juhtimisel on märke kulumisest ja ebaturvalisest toimimisest on soovitav selle uuendamine.

Mida head see tähendab

Juhtimise moderniseerimise kasulikkus on koheselt märgatav. Tark uste toimimine valmistab ette lifti turvalise liikumise. Juhtimine tagab lifti täpse peatumise. Tark juhtimissüsteem on tähtis osa moderniseerimisel. See vähendab lifti liikumisaega ning ootamise aega.
REM â kaugjälgimisseadme abil teavitatakse kohe Otise rikketeenistust, kui toimub midagi ebanormaalset. Selle vea võib kõrvaldada enne, kui see mõjutab lifti toimimist. Juhtimise moderniseerimine tõstab lifti usaldust ning parandab selle kasutusomadusi.
Lifti moderniseerimise tehnoloogia kasutuselevõtt määrab uuel tasemel lifti sõidumugavust ja liftikasutaja hubasust. Otise lifti moderniseerimine viib vana lifti uude sajandisse.

Vajutus kasutusmugavuse suunas

See, kuidas koged lifti sõltub nii sõidumugavusest kui kabiini sisustusest. Aja jooksul, maja vajumise tõttu, lifti rööpad muudavad oma asendit, mis põhjustab müra lifti liikumisel. Lifti vananedes kabiinis suurenevad värinad ja kolinad ning väheneb sõidumugavus. Otise Uplift-moderniseerimine lahendab need ning mõned muudki probleemid.

Modern7

Tagasi