• Eesti keeles

SÄÄSTLIKUS

Kaasaegne juhtimine ja ajam tagavad lifti sujuva sõidu. Tark juhtimine vähendab lifti asjatuid sõite. See kõik säästab otseselt elektrienergiat.

Vanad liftid käivituvad, muudavad kiirust ja peatuvad jõnksatades. Tihti kutsutakse mõlemad liftid korrusele. Sõites esimese liftiga ära tuleb teine lift asjatult ette. Samas sõidab tühi kabiin alla esimesele korrusele, kui ta võiks peatuda ja sõita alla inimesega kes ootab vahekorrusel. Nii jääks ära tühi sõit ning väheneks inimesele ooteaeg.

Sujuv sõit

Uus Otise ajami tigupaari kvaliteetsed materjalid ning väikese hõõrdeteguriga laagrite kasutamine võimaldavad säästa energia tarbimist ja muuta lifti sõidu sujuvamaks ja vaiksemaks. Paigaldades uue juhtimise koos sagedusmuunduriga muutub lift veelgi sujuvamaks, nii et peaaegu ei tunneta lifti käivitamist ja peatumist. Samas annab sagedusmuundur elektrienergia kokkuhoidu kuni 40%.

Korjav süsteem

Uus lifti tark juhtimine tagab, et lift oma liikumissuunas peatub korrustel, kus kutse on sisestatud võimaldades inimestele väiksemat ooteaega ja elimineerib lifti asjatuid sõite.

Grupijuhtimine

Kui majas on kaks või enam lifti võimaldab Otise juhtimise süsteem liftide grupijuhtimist. See tähendab, et alati tuleb kutsele lähim lift vähendades veelgi liftide tühjasid sõite.

Modern6

Tagasi