• Eesti keeles

TURVALISUS

Moderniseerimine vähendab lifti turvariske. See tõstab kasutaja ja majaomaniku usaldust ning annab lifti kasutajale turvatunnet.

Lifti kasutaja turvalisus on alati olnud Otisele kõige tähtsam. Otise looja Elisha G. Otis leiutas maailma esimese turvalise lifti. UpLift-moderniseerimisel oleme asetanud lifti turvalisuse esikohale.

Valge kabiin.

Pime kabiin on sageli vanade liftide probleem. Moderniseerimine parandab kabiini valgustust. Juhul kui kogu majas puudub elekter tagab akutoitel valgusallikas kabiini valgustatuse ning uued sideseadmed võimaldavad ühendust võtta Otise valvedispetšeriga.

Täpne peatumine

Kui lift ei peatu täpselt korrustel võib inimene komistada liftist väljudes võis sisenedes. Muutuv ning ebatäpne peatumine on põhjustatud lifti vanast juhtimissüsteemist ning ajamist. Otise UpLift-moderniseerimine parandab sellegi vea kergesti.

Parandab reisija turvalisust

Automaatuksed, mis tõukavad ja suruvad lifti reisijat ei saa heaks kiita. Turvaline lahendus on varustada ukse avad kaitseseadmega. Võimalik on valida ühe või kahe kiirega fotoanduri ning tervet ukseava katva nähtamatut kaitsekiirte võrku tekitava seadme vahel. Kui üks neist kiirtest katkeb, peatub lifti uks momentaalselt ning avaneb uuesti ilma, et tõukaks või suruks reisijat. Koos tänapäevase ukseajamiga vähendab see lifti müra, parandab märgatavalt ukse sujuvust avamisel ja sulgemisel.

Lifti kaugjälgimine

Usaldusväärne lift on turvalisem lift
Otise REM â kaugjälgimisseade annab võimaluse tõsta lifti korrashoidu uuele tasemele. REM â töötab uuel mikroprotsessor ja side tehnoloogial. See seade valvab lifti 24 h päevas, 7 päeva nädalas. REM â märkab lifti ebaloogilist toimimist ja avastab vigu nende tekkel ning annab kogu informatsiooni edasi Otise dispetšerile, kes saadab hooldaja lifti korrastama. Hooldaja omab infot veast, mis kiirendab vea parandamist. Reisija risk jääda lifti kinni on viidud miinimumi.

Modern8

Tagasi