innovatiivse Gen2™ liftitehnoloogiaga

OTIS liftid

Keskkonnasõbralikud liftid Gen2 loovad uue standardi jõudluses, töökindluses,
konstruktsiooni paindlikkuses ja mugavuses, vähendades samal ajal kulusid ja
energiakasutust kogu elutsükli jooksul.

business-office

Genesis

Lift, mis on mõeldud kasutamiseks peamiselt korterelamutes ja madalamates büroohoonetes. Tegu on liftiga mille peamiseks eeliseks, Otis’e tootevalikut silmas pidades, on soodne hinnatase. Võrreldes teiste pakutavate liftidega, Genesis sarja liftide puhul erilahenduste valikuvõimalused kõige piiratum. Samas ei tähenda see, et lift ei täidaks suurepäraselt oma kasutusotstarvet.

Life

Life sarja liftid on mõeldud kasutamiseks eelkõige büroopindadel ja hotellides. Lisatarvikute ja viimistlusvõimaluste valik on Life sarja puhul oluliselt laiem kui madalama, Genesis, sarja liftidel. Liftidele saab muuhulgas lisada ka üla- ja alaosa madaldatud funktsioone,
Life sarja liftide sisustusvõimalustega saab tutvuda siin.

Bedlift

Liftilahendused, mis sobivad meditsiiniasutustesse ja on mõeldud eelkõige voodite ning haigete transpordiks haiglakeskkonnas.

Stream

Hotellide ja kõrgete büroohoonete tarbeks mõeldud Stream sarja liftide puhul pakume kõige suuremat lisatarvikute ja sisustuselementide valikut. Tegu on Otis’e premiumklassi tootesarjaga, mis sobib suurepäraselt ka kõige esinduslikemasse hoonetesse.